قوانین طراحی وب سایت و برنامه نویسی (کلیه پلن ها)

۱-مشترک یا سفارش دهنده متعهد می شود تمامی اطلاعات اولیه مانند محتوا، لوگو، نشانه ،تصاویر، مطالب، اطلاعات و …. جهت درج در سایت را قبل از ارائه طرح اولیه در اختیار سرویس دهنده (مجموعه نیک گرام) قراردهد. در غیراینصورت امکان تغییر و اضافه نمودن اطلاعات و تصاویر و … مشمول هزینه جداگانه با برآورد سرویس دهنده (مجموعه نیک گرام) می باشد. همچنین تولید و ارائه محتوا و تصاویر و… جهت درج در سایت به هر نحو از انحاء ممکن برعهده مشترک یا سفارش دهنده بوده و از این بابت هیچ مسئولیتی متوجه سرویس دهنده (مجموعه نیک گرام) نخواهد بود. در صورت عدم ارائه محتوا، نشانه،لوگو، تصاویر، مطالب، اطلاعات و …. از سوی مشترک یا سفارش دهنده ، سرویس دهنده (مجموعه  نیک گرام) می تواند سایت را با اطلاعات و تصاویر نمونه تحویل دهد و تغییرات آن برعهده مشترک یا سفارش دهنده خواهد بود.

۲-مشترک یا سفارش دهنده متعهد می شود که پس از عقد قرارداد، در قبال درخواست اضافه کردن ماژول ها و ویژگی های جدید به تارنما، هزینه روز مندرج در تارنمای رسمی سرویس دهنده (مجموعه  کرج وب) را پرداخت نماید. (مرجع اعلام قیمت، در هر شرایطی، سرویس دهنده (مجموعه نیک گرام ) می باشد.

۳-مشترک یا سفارش دهنده متعهد می شود پس از تأیید طرح اولیه و یا طرح نهایی تارنما، هرگونه درخواست تغییر که منجر به طراحی مجدد و یا تغییرات عمده در بخشی از طرح شود، هزینه آن را طبق تعرفه روز مندرج در تارنمای رسمی سرویس دهنده (مجموعه نیک گرام ) و یا برآورد سرویس دهنده (مجموعه  نیک گرام) به صورت یکجا پرداخت نماید، در غیر اینصورت تمام تعهدات سرویس دهنده (مجموعه  نیک گرام) ساقط می گردد.

۴-مشترک یا سفارش دهنده متعهد می شود محصولات/خدمات/آموزش‌هایی را در وب سایت خود عرضه نماید که ازجمله ممنوعات تجاری و پستی نباشد و یا محصولات/خدمات/آموزش‌هایی که از لحاظ قوانین و مقرارت موضوعه دولت جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس، خرید و فروش و ارائه آن ممنوع می باشد، ارائه ننماید. مسئولیت هر نوع پاسخگویی به مراجع ذیربط یا تامین و تادیه خسارت مشتریان و مدعیان، با مشترک یا سفارش دهنده می باشد.

۵-مشترک یا سفارش دهنده متعهد می‌شود قوانین کپی رایت، تجارت الکترونیک، علائم انحصاری و اختصاری، نقض حقوق صاحب امتیاز و اثر، کالاهای ممنوعه و تقلبی را در عرضه و فروش و ارائه محصولات/خدمات/آموزش‌ها رعایت نماید. بدیهی است در صورت عدم رعایت این بند و بروز هرگونه مشکل، مسئولیت هر نوع پاسخگویی به مراجع ذیربط یا تامین و تادیه خسارت مشتریان و مدعیان، با مشترک یا سفارش دهنده بوده و سرویس دهنده (مجموعه نیک گرام) هیچگونه تعهد یا مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

۷-پرداخت هزینه هاست و دامنه که به صورت سالیانه هست برعهده مشترک یا سفارش دهنده میباشد.

۸-سرویس دهنده (مجموعه نیک گرام)  هیچ گونه مسولیتی در قبال در اختیار قرار گرفتن اطلاعات امنیتی تارنما به افراد به هر نحوی از سوی مشترک یا سفارش دهنده را ندارد.

۹-سرویس دهنده (مجموعه  نیک گرام)  هیچ گونه مسولیتی در قبال نشانه هایی که توسط مشترک یا سفارش دهنده در جایی غیر از تارنمای رسمی سرویس دهنده (مجموعه  نیک گرام)  ثبت شده اند را نخواهد داشت.

۱۰-کلیه حقوق علمی, مادی و معنوی طرح مطابق قانون حقوق مصنفین و مولفین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متعلق به سرویس دهنده (مجموعه  نیک گرام )  می باشد.

۱۱-تمامی سورس های برنامه ها و طراحی وب سایت ها کد شده هستند و مشترک یا سفارش دهنده نمی تواند تغییراتی در کدهای سایت انجام دهد.

۱۲- طراحی وب سایت های سفارش داده شده تنها می تواند در یک دامنه و یک سایت نصب و فعال گردد . اگر اشتباهات تایپی در زمان اعلام دامنه و یا ساب دامنه صورت گیرد، عواقب ناشی از آن بر عهده مشترک یا سفارش دهنده می باشد . امکان تغییر و یا اضافه کردن دامنه و ساب دامنه بعد از ارسال سفارش و عقد قرارداد  با پرداخت هزینه مجزا وجود دارد.

۱۳- مشترک یا سفارش دهنده می تواند با پرداخت هزینه ۱۰ برابری هزینه قرارداد حقوق مادی و معنوی اثر را به خویش منتقل نماید و در اینصورت سرویس دهنده (مجموعه نیک گرام)  متعهد می گردد تحت هیچ شرایطی از طرح ارائه شده در این قرارداد برای شخص ثالث استفاده ننماید. در هر صورت سرویس دهنده (مجموعه نیک گرام)  مجاز به قراردادن امضای اثر خود در انتهای سایت می باشد.

۱۵- قرارداد سئو و بهینه سازی به هر شکل شامل هزینه جداگانه و خارج از قرارداد و قوانین طراحی وب سایت و برنامه نویسی می باشد.(در صورتی که در پلنی که خریدید بهینه سازی و سئو قرار داشته باشد بریا شما انجام می شود) مرجع اعلام قیمت و هزینه قراردادهای سئو و بهینه سازی مطابق نظر واحد فنی سرویس دهنده (مجموعه  نیک گرام )  می باشد.

تبصره ۱: در تمامی پلن های فروشگاهی و  شرکتی  و شخصی سئو اولیه انجام شده هست.

۱۶-حذف کپی رایت از انتهای سایت‌ها، اسکریپت‌ها و ماژول های مجموعه  نیک گرام خلاف قوانین بوده و متخلف موظف به پرداخت ۵۰۰ هزار تومان خسارت به مجموعه  نیک گرام و بازگرداندن کپی رایت به سایت خود می باشد. در غیر اینصورت خدمات و سرویس‌های ارائه شده به مشتری قطع خواهد شد و موضوع از طریق مراجع ذیصلاح قانونی و قضایی، پیگیری خواهد شد.

۱۷- هرگونه سوء استفاده از سرویس ها و قالب ها توسط مشترک یا سفارش دهنده باعث باطل شدن لایسنس وی خواهد شد . بلافاصله کلیه سرویس‌های ارائه شده به مشترک یا سفارش دهنده قطع و موارد از طریق مراجع ذیصلاح قانونی پیگیری می گردد.

۱۸- پس از پایان مدت زمان قرارداد، با پرداخت ماهانه ۲۰۰ هزار تومان به عنوان هزینه پشتیبانی،این قرارداد قابل تمدید خواهد بود.

۱۹- در صورت عدم تمدید قرارداد، وظیفه پشتیبانی و رفع اشکالات فنی از سرویس‌دهنده به هر صورت و به هرشکل، ساقط می گردد و خدمات مشترک یا سفارش دهنده قطع می گردد.

۲۰- قرار دادهای طراحی وب سایت و برنامه نویسی از نوع لازم الاجرا تلقی شده و تنها در صورت وقوع شرایط فسخ اشاره شده در متن قراداد و یا توافق طرفین قابل فسخ می باشد. در صورت فسخ قرارداد در هر زمان میزان ۵۰درصد کل مبلغ قرارداد بابت خسارت اخذ می گردد. در صورت ارائه مرحله اول طرح ، امکان فسخ به هیچ عنوان وجود ندارد و مشترک یا سفارش دهنده موظف به تسویه کل مبلغ می باشد و در صورت استنکاف از تسویه حساب کل مبلغ، سرویس دهنده (مجموعه  نیک گرام)  می تواند از طریق مراجع قانونی ذیصلاح نسبت به دریافت کل مبلغ قرارداد اقدام نماید .

۲۱- در صورت بروز هرگونه اشکال به علت وجود فورس ماژور طبق تعاریف سازمان برنامه و بودجه (از قبیل سیل، زلزله، جنگ، اعتصاب و غیره) طبق قوانین حاکم بر جامعه عمل خواهد شد. در مواردی که به علل ناشی از شرایط قهری (شرایط خاص) که رفع آن خارج از حیطه توانایی و اقتدار طرفین قرارداد باشد و انجام بخشی از قرارداد و یا تمام آن غیرممکن گردد، در صورت فسخ قرارداد هیچیک از طرفین حق مطالبه خسارت وارده را نخواهد داشت و اقدامات پس از فسخ از قبیل تسویه حساب با توافق طرفین صورت می گیرد.

۲۲- کلیه دانش فنی، سخت افزار ، نرم افزار و… لازم جهت استفاده از برنامه های ارائه شده و مدیریت وب سایت ها و پورتال ها بر عهده مشترک یا سفارش دهنده بوده و از این بابت هیچ مسئولیتی متوجه سرویس دهنده (مجموعه  نیک گرام) نمی باشد. اما (آموزش جامع به شما داده می شود)

۲۳- مشترک یا سفارش دهنده می تواند طی قرارداد جداگانه از خدمات مدیریت و پشتیبانی استفاده نماید.

۲۵- در صورت ایجاد و مطرح شدن سوالات فنی و یا هر سوال دیگری توسط مشترک یا سفارش دهنده، هیچ مسئولیتی متوجه سرویس دهنده (مجموعه نیک گرام) از بابت پاسخگویی به سوالات و آموزش نمی باشد . با اینحال سرویس دهنده (مجموعه  نیک گرام) می کوشد در حد توان به سوالات پاسخ گوید.

۲۶-  مشترک یا سفارش دهنده متعهد می شود که تمامی تیکت های پشتیبانی را به زبان فارسی تایپ و ارسال کند.

۲۷– مشترک یا سفارش دهنده متعهد می شود تا از ارسال تیکت‌های مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند.

۲۸– مشترک یا سفارش دهنده موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.

۲۹– مشترک یا سفارش دهنده موظف است هنگام ارسال تیکت، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای شرکت وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل مشترک یا سفارش دهنده تسریع گردد.

۳۰– طبق ماده ۶۰۹ قانون مجازات اسلامی، هر کس به کارمندان دولت، موسسات و شرکت‌ها در حین انجام وظیفه توهین نماید، از ۳ الی ۶ ماه حبس یا ۷۴ ضربه شلاق و ۵۰۰ هزار تومان جریمه نقدی محکوم می‌گردد.‌ در صورتیکه مشترک یا سفارش دهنده اقدام به توهین ، فحاشی و ناسزا به هر شکل و هر نحو بنماید قرارداد او به طور یک طرفه فسخ و مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد. طبق قانون سرویس دهنده (مجموعه  نیک گرام)  حق شکایت و پیگرد قانونی از طریق مراجع ذیصلاح را برای خود محفوظ می داند.

۳۱– تمامی طراحی های وب سایت ها و پورتال های انجام شده به صورت تک زبانه بوده و در صورت درخواست مشترک یا سفارش دهنده مبنی بر افزودن زبان اضافی برای طرح ، ۵۰ درصد هزینه قرارداد اولیه برای افزودن هر زبان اضافی دریافت می گردد.

۳۲- استفاده از هر سرویس  (مجموعه کرج وب) به منزله قبول کردن قوانین تلقی می شود.

۳۳- طبق مصوبه هیات مدیره محترم  مجموعه نیک گرام ، کلیه قراردادهای کتبی و توافقات شفاهی از تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۵ براساس این قوانین اصلاح و از تاریخ مذکور معیار عمل بر اساس قوانین منتشر شده در وبگاه رسمی سرویس دهنده (مجموعه نیک گرام) می باشد. هیچ توافق کتبی یا شفاهی نمی تواند قوانین منتشر شده در وبگاه رسمی سرویس دهنده (مجموعه  نیک گرام) را ، تغییر ، نقض یا تعدیل نماید.

فهرست